środa, 11 lutego 2015

Przystawka do wózka ELECTRIC BATEC w ofercie firmy Batec Mobility


Batec Mobility, ceniona europejska firma z siedzibą w Hiszpanii, z szeroką siecią dystrybutorów w całej Europie (niestety na liście brak naszego kraju) proponuje w swojej ofercie przystawkę do wózka ręcznego z napędem elektrycznym. Urządzenie cechuje się eleganckim wyglądem, atrakcyjnymi parametrami technicznymi. Podłączenie do wózka trwa kilkanaście sekund, mechanizm mogą samodzielnie obsługiwać osoby z cięższymi niepełnosprawnościami. Electric Batec najlepiej sprawdzi się w terenie poza miastem, na dłuższych spacerach, jednak w wielu przypadkach, u osób np. z tetraplegią, chorobami mięśni może skutecznie zastąpić wózek elektryczny, wspomóc codzienną aktywność, także na krótkich dystansach poza domem. Przystawka jest łatwa w transporcie oraz przechowywaniu, korzystanie z niej zależy od potrzeby chwili, nie stanowi części konstrukcyjnej wózka inwalidzkiego. Mocowanie do wózka odbywa się dzięki specjalnej listwie dokującej, przykręconej do ramy wózka, oferowane są dwie opcje, zarówno do wózków ze sztywną ramą, jak i krzyżakowych. Urządzenie wykonane jest z aluminium, całkowita waga z baterią to około 25 kg, zasięg wynosi do 30 km, jeden cykl ładowania nie przekracza 4 godzin, posiada podwójne mechaniczne hamulce tarczowe Shimano Deore, oświetlenie LED o mocy 900 lumenów. Cena przystawki wynosi ok 4300 euro, łącznie z kosztami dostawy do Polski. Zapraszam na stronę producenta po bliższe informacje.
Film prezentujący możliwości ELECTRIC BATEC.

4 komentarze:

  1. dlaczego nie ma komentarzy??? nie chcecie takiego magicznego kółka??? ja chcę!!! tylko zdobyć tyle pieniędzy.... katarzyna.moritz@wp.pl :)

    OdpowiedzUsuń
  2. czesc mozesz mi powiedziwec jak wyglada dostawa do Polski? Rozmawialem z Batec i nie prowadza oni sprzedazy na terenie naszego kraju

    OdpowiedzUsuń
  3. Już prowadzą sprzedaż. W firmie APCO można kupić www.apco.com.pl

    OdpowiedzUsuń