czwartek, 2 maja 2013

Przystawka do wózka niemieckiej firmy Stricker Handbikes model City 7

Niemiecka firma Stricker Handbikes, ekspert w projektowaniu i produkowaniu przystawek do wózków inwalidzkich, proponuje model City 7. Przystawka, oparta na 20 calowym kole, wyposażona w kołki postojowe (przydatne podczas podpinania oraz odpinania), pasuje do niemal każdego wózka inwalidzkiego, zarówno aktywnego jak i ortopedycznego - podczas jazdy kółka przednie uniesione są ku górze. Napęd odbywa się dzięki korbie ręcznej, napędzanej siłą mięśni rąk. Sprawną jazdę w każdych warunkach ułatwia 7 biegowa piasta. Hamulec typu torpedo. Dodatkowym wyposażeniem jest lampka. Zapraszam na stronę producenta handbika oraz dystrybutora w Polsce tego modelu.

6 komentarzy:

 1. Czy wiesz może ile taka przystawka do wózka kosztuje? Czy wiesz może są takie elektryczne ale z możliwoscią wyjłączenia elektryki i pedałowania samemu? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapoznaj się proszę z tymi produktami: http://www.stricker-handbikes.de/en/produkte/adaptiv-handbikes/electro-drive-lipo W zakresie ceny sugeruję kontakt z http://www.apco.com.pl/katalog?product=202 , oni też powinni udzielić wszelkich innych informacji odnośnie tych produktów.

   Usuń
 2. Ile to kosztuje? Czy jest możliwość refundacji ? Proszę o odpowiedź na maila bartlomiej26@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też proszę o informacje ile to kosztuje i czy jest możliwość refundacji na email dejron@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. ja też proszę o informacje ile to kosztuje i czy jest możliwość refundacji na email pawel2412@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Proszę o kontakt z firmą www.apco.com.pl, która jest dystrybutorem produktów niemieckiej firmy R & E STRICKER GmbH w Polsce.

  OdpowiedzUsuń