wtorek, 2 stycznia 2018

Doskonale zaopatrzona, w pełni profesjonalna, a co najważniejsze DARMOWA wypożyczalnia handbike w Polsce? Oto idealny przykład!


"Flota" znakomitych handbike do wypożyczenia, kadra profesjonalistów, którzy przeszkolą, a także udzielą wszelkich porad, a co najważniejsze - zerowe koszty wypożyczenia! To wszystko gwarantuje największa w Polsce, prekursor w tej materii na naszym rynku, wypożyczalnia handbike, założona i prowadzona przez Stowarzyszenie Absolwentów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, z siedzibą w tym samym mieście. Pasjonaci oraz adepci niczym nieskrępowanej handbike'owej rekreacji znajdą tu wszystko to, czego potrzebują. Jakie usługi oprócz wypożyczenia są oferowane?


Na początek o samym wypożyczeniu - możliwe jest korzystanie z pojazdu zarówno przez kilka godzin, jak i kilka dni, co jest doskonałą opcją dla planujących wyjazd wakacyjny lub szukających handbike zastępczego, a także dla osób rozpoczynających swą przygodę w tej materii. Każde wypożyczenie jest nieodpłatne. Przed każdym wyruszeniem w trasę, jeśli jest to konieczne, przeprowadzane jest szkolenie z obsługi oraz bezpieczeństwa jazdy. Jazda po "mieście" odbywa się pod okiem instruktora. Organizowane są także cykliczne imprezy handbike'we. Rower dopasowywany jest do indywidualnych parametrów ciała użytkownika - jednocześnie warto dodać, że w wypożyczalni można pod okiem fachowców przejść specjalistyczny kurs jazdy oraz dopasować handbike do swoich potrzeb, co może być znakomitym wstępnikiem do ewentualnego kupna swojego pojazdu. Handbike udostępniane są indywidualnym hanbiker’om oraz zorganizowanym grupom firmowym na różne wydarzenia integracyjne pracowników.

Wszystkie handbike w wypożyczalni pochodzą od firmy Magnus Carbonbike z Warszawy. Warto wspomnieć, że Stowarzyszenie Absolwentów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu nie prowadzi sprzedaży handbike, jednak służy wszelką pomocą w zakresie wyboru najlepszej opcji na rynku :) Po więcej szczegółów odsyłam na stronę internetową Rowery Integracyjne

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz